Kolejny projekt planu miejscowego będzie wkrótce wyłożony.

Szanowni Państwo ,

informujemy że MPZP Junikowo Północ zostanie wyłożony zgodnie z informacją poniżej.

Dla przypomnienia wchodzimy na stronę www.mpu.pl tam  naciskamy przegląd planów  następnie naciskamy Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego w opracowaniu i po wyświetleniu tabelki odszukujemy nasz plan pod nazwą JN 

Zarząd Osiedla Junikowo

Ponowne wyłożenie projektów MPZP.

Szanowni Państwo ,

informujemy że MPZP Junikowo Południe zostanie wyłożony zgodnie z informacją poniżej natomiast jeśli chodzi o MPZP Junikowo Północ to będzie wyłożony prawdopodobnie  od 23.03-21.04 a dyskusja 11.04 zbieranie uwag do 5.05. Oczywiście poinformujemy Państwa o tym bardziej szczegółowo. Na razie mamy informację na temat planu Junikowo Południe. Chcielibyśmy tylko przypomnieć że jest to już drugie wyłożenie ponieważ w stosunku do pierwszego zaszły zmiany na tyle istotne aby projekt MPZP został ponownie wyłożony. Prosimy o wnikliwe zapoznanie się tym planem.

Dla przypomnienia wchodzimy na stronę www.mpu.pl tam  naciskamy przegląd planów  następnie naciskamy Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego w opracowaniu i po wyświetleniu tabelki odszukujemy nasz plan pod nazwą Jd .

Zarząd Osiedla Junikowo