Konsultacje społeczne dot. budowy zintegrowanego węzła transportowego Grunwaldzka

Szanowni Państwo ,

Gabinet Prezydenta m. Poznania – Oddział Wspierania Inicjatyw Lokalnych informuje, że od 24 sierpnia 2017 r., rozpoczęły się w formie elektronicznej konsultacje społeczne dot. budowy zintegrowanego węzła transportowego Grunwaldzka na granicy miasta Poznania i gminy Komorniki wraz z budową bezkolizyjnego przejazdu oraz przejścia pod linią kolejową E20 (Warszawa – Berlin). Konsultacje potrwają internetowo do 15 września 2017 r.

Uprzejmie informujemy, Państwa, iż w ramach konsultacji planowane jest spotkanie z mieszkańcami osiedla Kwiatowego (oraz osiedli: Junikowo i Fabianowo – Kotowo) i mieszkańcami gminy Komorniki, które odbędzie się 6 września 2017 r. o godz. 17.00 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 przy ul. Żonkilowej 34 w Poznaniu.

Do 15 września br. dostępny jest adres poczty elektronicznej: grunwaldzka@zdm.poznan.pl, na który wszyscy zainteresowani mogą przesyłać uwagi i wnioski dotyczące powyższego tematu konsultacji.

Celem odbywających się konsultacji internetowych oraz spotkania konsultacyjnego jest zapoznanie mieszkańców Poznania oraz gminy Komorniki z planowanymi rozwiązaniami oraz poznanie ich opinii i uwag nt. zaproponowanych rozwiązań dotyczących budowy zintegrowanego węzła transportowego w ciągu ul. Grunwaldzkiej.

Wszelkie informacje o przedmiocie konsultacji wraz z wizualizacjami i planem sytuacyjnym opisanych założeń znajdą Państwo na stronie www.poznan.pl/konsultujemy: https://www.poznan.pl/mim/main/budowa-zintegrowanego-wezla-transportowego-grunwaldzka-wraz-z-budowa-bezkolizyjnego-przejazdu-oraz-przejscia-pod-linia-kolejowa-e20,p,15574,39521.html

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach i do zapoznania się z dostępnymi materiałami.

Zainteresowanych prosimy o uczestnictwo w prezentacji w dniu 6 września 2017 o godz. 17.00 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 przy ul. Żonkilowej 34 w Poznaniu.

Zarząd Osiedla Junikowo